Notikums
12
Apr
23:43

"Survival Kit 13": "Framed in Belarus" projekts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien un svētdien, 1. un 2. oktobrī, plkst. 14.00 "Hearing Voices Café" pop-up kafejnīcā festivāla "Survival Kit 13" ietvaros notiks izšūšanas darbnīca. 

Izšūšanas darbnīcu vadīs mākslinieču apvienība "Stichit" (Rufina Bazlova un Sofija Točara). Darbnīca notiks angļu valodā. 

Pasākums ir daļa no Latvijas Laikmetīgās mākslas centra (LLMC) organizētā laikmetīgās mākslas festivāla "Survival Kit 13" programmas "Hearing Voices Café", kas šogad norisināsies no 3. septembra līdz 16. oktobrim un pievērsīsies demokrātijas, vārda un izteiksmes brīvības jēdzienu izvērtēšanai Atmodas laika Latvijas, Ukrainas kara un mūsdienu politiskās dažādības kontekstā. 

"The Hearing Voices Café" programma iemājos festivāla ietvaros izveidotā pop-up kafejnīcā, kas sadarbībā ar “Borščs – vakariņas pie ukrainietēm” komandu būs atvērta visu festivāla laiku.

Plašāka informācija pieejama festivāla mājaslapā.

Biļetes iespējams iegādāties festivāla centrā Pils ielā 23.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!