Notikums
19
Jūn
19:00

Stikla mākslas pop-up izstāde "3±1"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 19. jūnijā, plkst. 19:00 mākslas centrā "Zuzeum" tiks atklāta LMA stikla mākslas maģistra studentu darbu pop-up izstāde "3±1".

4 jaunie mākslinieki – Renāte Kalmikova, Evita Valdmane, Mārtiņš Kalniņš un Kitija Almane –, sadarbojoties ar pasaules klases stikla mākslinieku Maiklu Rodžeru, radījuši 16 unikālus stikla mākslas darbus. M. Rodžera vadītajā kursā stikls uztverts nevis tradicionāli kā amatniecības materiāls, bet ar daudz nopietnāku konceptuālo pieeju darbu radīšanai. Stiklā atveidotie objekti izmantoti kā metafora mākslinieku ideju prezentēšanai, ļaujot katram no viņiem paust iegūtās zināšanas un parādīt savu individualitāti.

Profesors Maikls Rodžers (Michael Roger) ir viens no labākajiem stikla māksliniekiem pasaulē, ar savu pieredzi dalījies ASV un Japānā, kā arī vada starptautiskas meistarklases stikla mākslā. M. Rodžers bijis Stikla mākslas asociācijas (Glass Art Society) prezidents un guvis prestižas balvas stikla nozarē. Mākslinieka darbi iekļauti tādu muzeju pastāvīgajās ekspozīcijās kā Corning Museum of Glass, (Corning, NY) First Contemporary Glass Museum (Madrid, Spain), Grand Crystal Museum (Taipei, Taiwan) un citos starptautiski atpazīstamos mākslas muzejos.

Izstādi būs iespējams apmeklēt 3 dienas: no 19. līdz 21. jūnijam plkst. 12.00–19.00. Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!