Notikums
15
Aug
19:00

Sniedze Prauliņa un Reinis Jaunais ar trio

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 15. augustā, sākot no plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā muzicēs divi latviešu mūziķi Sniedze Prauliņa ar grupu un Reinis Jaunais ar trio.

Sniedze Prauliņa ir komponiste, mūziķe un dziedātāja, kuras mūziku raksturo sapņaina balss, neparasti dziesmu sižeti, kā arī klasiskās un populārās mūzikas savijumi. Viņa apguvusi flautas spēli Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, piedalījusies LTV šovā "Radīti mūzikai", dziedājusi vokālajā ansamblī "Anima Solla" un koros "Ave Sol" un "Mūza". 2017. gadā klajā nāca Sniedzes solo debijas albums "Inkrustācija", kas tika nominēts 2017. gada Austras balvai, kā arī "Zelta mikrofonam" kategorijā "Alternatīvās vai indie pop mūzikas albums".

Sniedzes Prauliņas grupā muzicē Sniedze Prauliņa (balss, flauta, elektronika), Edgars Tomševics (taustiņinstrumenti), Matīss Akuraters (bungas un perkusijas), Kaspars Putriņš (ģitāra), Rūta Olekša (balss, taustiņi, svilpīte) un Edgars Šubrovskis (bass un balss).

Reinis Jaunais ir ceļojošs mūziķis, kurš pagājušā gadā vien sniedzis ap 250 uzstāšanās 16 pasaules valstīs. Bez Eiropas valstīm mūziķis ar koncertiem viesojies arī Jaunzēlandē, Austrālijā un Turcijā. Papildus tam daudzas valstis apceļojis arī kā ielu muzikants. Reinis ir izdevis jau sešus savas oriģinālmūzikas albumus, kā arī piedalījies vairāku citu mūziķu albumu ierakstos.

Reiņa Jaunā trio Kalnciema kvartālā muzicēs Lauma Kazaka (basģitāra), Erna Daugaviete (čells) un Rihards Vāvere (sitaminstrumenti).

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Kalnciema kvartāls atrodas Kalnciema ielā 35, Rīgā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!