Notikums
05
Aug
18:00

Sestā "Laikmetīgā trešdiena"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 5. augustā, plkst. 18:00 turpināsies Tallinas ielas kvartāla rīkotās "Laikmetīgās trešdienas".

Kā pirmie uzstāsies grupa "Lupa", kuras sastāvā spēlē Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Dāvis Jurka un Andris Buiķis. "Sequences and Consequences" ir viņu pirmais albums – rets, pilnīgi analogs jazz/fusion plates ieraksts ar modernu, spilgtu un patiesu skaņu.

Plkst. 19:30 un 21:30 apmeklētāji varēs skatīties dzejnieka, mūziķa Kirila Ēča un mākslinieces Luīzes Lotes Nežbertes performanci "Caurtekas". "Pēc vairākkārtīgām šāda veida sasaistēm tikpat kā nekas nav palicis pāri no sākotnējā satura,” teic autori. Kirils Ēcis raksta dzejoļus, veido jaunākās latviešu literatūras grāmatžurnālu "Ķīlis", publicējies internetžurnālos "Punctum" un "Satori". Luīze Lote Nežberte dzimusi un augusi Rīgā, kopš 2018. gada dzīvo un studē Vīnē, Austrijā. Vīnē Luīze mācās pie Hansa Šābusa, pastaigājas, piedalās izstādēs un domā par senām zvanu atliešanas metodēm.

Tallinas ielas kvartālā "Laikmetīgo trešdienu" ietvaros Liene Pavlovska veidos arhitektūru un skatītāju iekļaujošu multimediālu instalāciju "Piena upes un ķīseļa krasti", kas ir performatīvu instalāciju sērija. Pavlovsku interesē, kā veidojas kolektīvu vēlmju reprezentācijas un kā pagātnes, tagadnes un nākotnes naratīvi tiek konstruēti nosacītā, urbānā skatuvē. Darba ietvaros viņa meklē kopīgo pilsētvides un teātra izrādes veidošanas procesā, uz ideoloģiju skatoties kā uz metaforisku teātra režisoru. Mākslinieci interesē aktiera un skatītāja lomas, kā arī mainīgā robeža starp tām.

Biļetes var iegādāties "Tallinasielaskvartals.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!