Notikums
01
Febr
14:00

"Satori" lasījumi slēgtajā Blaumaņa ielā

Komentē
0
Atgādināt

1. februārī auto satiksmei slēdz Blaumaņa ielu un atdod to gājējiem. Atzīmējot šo notikumu, "Satori" aicina uz lasījumiem ielas vidū.

Lasījumi notiks plkst. 14:00 pie kafejnīcas "Allcappuccino" – iekārtosim mājīgu viesistabu uz Blaumaņa ielas bruģa, un dīvānā sēdīsies "Satori" autori, lai lasītu prozu un dzeju. Turpat netālu būs iespējams sildīties pie uguns mucām un tikt pie siltiem dzērieniem.

Lasījumos piedalās Rvīns Varde, Arvis Viguls, Lauris Veips, Agnese Logina, Anna Belkovska, Marija Luīze Meļķe un citi – autoru saraksts tiks papildināts.

Visas dienas garumā uz Blaumaņa ielas notiks arī citas aktivitātes, par kurām informāciju var meklēt apvienības "Pilsēta cilvēkiem" lapā.

Šī ir otrā reize, kad mobilitātes eksperimenta ietvaros kāda Rīgas iela tiks atvēlēta gājējiem un riteņbraucējiem – 4. janvārī tā bija Tērbatas iela. Arī turpmāk katra mēneša pirmajā sestdienā kāda no centra ielām tiks slēgta privātajam transportam. Mobilitātes eksperimenta mērķis ir atdzīvināt Rīgas centru, veicinot iedzīvotāju mobilitāti un pilsētvides attīstību.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!