Ilustrācijas autore - Grieta Baula
 
Notikums
18
Maijs
19:00

"Satori" komiskās literatūras lasījumi "Rakstnieku pilni pagalmi"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 18. maijā, plkst. 19:00 Tallinas ielas kvartāla pagalma svētkos interneta žurnāla "Satori" redakcija rīko komiskās literatūras lasījumus "Rakstnieku pilni pagalmi", kuros ar saviem oriģinālprozas un varbūt pat dzejas darbiem uzstāsies un klausītājus mēģinās smīdināt Latvijas rakstnieki un radošās personas.

18. maijā, kamēr gandrīz visi Latvijas iedzīvotāji stāvēs rindās, lai bez maksas varētu iespiesties kādā no muzejiem, biedrības "Ascendum" izdotais interneta žurnāls "Satori" aicina nespiesties iekšā, bet nākt ārā! No plkst. 19:00 līdz 21.00 Tallinas ielas kvartāla urbānajos pagalma svētkos "TIK ielas" notiks literatūras lasījumi "Rakstnieku pilni pagalmi".

Ar saviem oriģinālprozas un varbūt pat dzejas darbiem uzstāsies publiciste un komiķe Linda Curika,  rakstnieks Rihards Bargais, dzejnieks un tulkotājs Lauris Veips, publiciste un režisore Alise Zariņa, dzejnieks Kirils Ēcis, runas pedagogs un hip-hopa mākslinieks Haralds Matulis, kas šogad saņēmis Latvijas Literatūras gada balvu par spilgtāko debiju. Vakaru vadīs dzejnieks un "Satori" galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners.

"Literatūras lasījumiem jāatbilst vietai un laikam, kurā tie notiek. Bieži tie norit dažādu festivālu ietvaros, nopietnā atmosfērā, taču šajā gadījumā – pavasarī, Muzeju nakts laikā, atbrīvotā noskaņā esam aicinājuši uzstāties autorus, kuru teksti mēdz izsaukt arī smaidu un smieklus. Reizēm ir svarīgi ne tikai nopietni reflektēt par sarežģītām tēmām, bet arī bezrūpīgi izklaidēties."

Aicināti gan rakstnieki, gan dzejnieki, gan literatūras cienītāji, gan tie, kam vienkārši patīk jautrība. Pagalmā būs iespēja nopirkt gan dzērienus, gan "Street Food Latvia" gardumus. Ieeja pasākumā bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!