Notikums
27
Jūl
18:00

Satori diskusija un koncerts Maskavas forštatē

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 27. jūlijā, plkst. 18:00 "Satori" pasākumu cikla "Kur jums te ir kultūra?" ietvaros tiešsaistē notiks Maskavas forštatei veltīts pasākums - stāstījums par kultūrvietas "Lastādija" tapšanu, diskusija un grupas "Juuk" koncerts.

Rīgā pēdējos gados aizvien vairāk ir aktualizējusies diskusija par apkaimju attīstību, nozīmi un lomu. Kultūra un sabiedriskā dzīve Rīgā cieši koncentrējas centrā, tāpēc pastāv nevienlīdzība starp centra un apkaimju iedzīvotājiem, ko pagaidām nespēj mazināt ne apkaimju biedrības, ne Rīgas dome. Ar šo pasākumu ciklu mēs ceram mazināt pastāvošo nevienlīdzību, piedāvājot apkaimju iedzīvotājiem kvalitatīvu laikmetīgo kultūru, ļaujot centra iedzīvotājiem labāk iepazīt apkaimes un diskusijās apzinot apkaimju vajadzības.

Programma:

18.00-18.30 Mārča Rubeņa stāsts par kultūrvietas "Lastādija" tapšanu.
 
18.35-19.35 diskusija par kultūras pieejamību Maskavas forštatē. Vada Rita Ruduša, piedalās Apkaimju alianses priekšsēdētājs Māris Jansons, Maskavas forštates aktīviste Laura Akurātere-Čornija, mūzikas žurnālaists un Maskavas forštates iedzīvotājs Uldis Rudaks, Rīgas pilsētas Apkaimju iedzīvotāju centra Apkaimju attīstības un klientu apkalpošanas pārvaldes projektu vadītāja apkaimju attīstības jautājumos Marija Krasovska.
 
19.40-20.40 grupas "JUUK" koncerts
 
Pasākums notiek sadarbībā ar Maskavas forštates attīstības biedrību.
 
Pasākumu cikls notiek sadarbībā ar Rīgas apkaimju aliansi un tās biedrībām. Projektu finansiāli atbalsta Konrāda Adenauera fonds un Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!