Notikums
07
Sept
18:00

"Satori" diskusija "// www.internets.lv/dzeja 404 error not found"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 7. septembrī, plkst. 18:00 Dzejas dienu ietvaros peldošajā mākslas centrā "Noass" notiks "Satori" diskusija "// www.internets.lv/dzeja 404 error not found", kas pievērsīsies dzejas vietai interneta laikmetā.

Internets ir mainījis visas dzīves un mākslas sfēras, arī dzeju. Dzejoļus sociālajos tīklos, blogos vai pat komentāros var publicēt ikviens, un daudziem tā ir arī pirmā vieta, kur saņemt atsauksmes no lasītājiem.

Kā interneta šķietami bezgalīgais plašums, tiešsaišu labirinti un komunikācija ir mainījusi un turpina mainīt dzeju? Vai internets ir mainījis to, kā dzeja tiek lasīta un rakstīta? Kāpēc un vai interneta laikmetā ir vajadzīgs izdot grāmatas? Vai internets ir padarījis iespējamas tādas dzejas formas, kādu nebija iepriekš?

Diskusiju vadīs interneta žurnāla "Satori" galvenais redaktors Henriks Eliass Zēgners, sarunā piedalīsies fotogrāfe Vika Eksta, dzejnieks Edvards Kuks, dzejnieks un literatūrzinātnieks Kārlis Vērdiņš, skolotāja un dzejniece Daina Sirmā, kā arī dzejnieks, filozofs un interneta žurnāla "Punctum" galvenais redaktors Artis Ostups.

Ieeja bez maksas. Sekot līdzi jaunumiem iespējams pasākuma feisbuka lapā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!