Notikums
31
Aug
13:00

"Satori" diskusija: "Lappuses vai pikseļi?"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 31. augustā, plkst. 13:00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks "Satori" rīkota publiska diskusija "Lappuses vai pikseļi – kādai būt rītdienas bibliotēkai?".

Bibliotēkas uzdevumu saraksts aug un sazarojas – mobilitāte darba tirgū no tās pieprasa pieaugošu ieguldījumu mūžizglītībā, tehnoloģiju attīstība liek pārdefinēt infrastruktūru un pakalpojumus, klimata pārmaiņas paģērē aktīvu darbu zaļas vides un domāšanas veidošanā. Vienlaikus nemainīgs saglabājas uzdevums glabāt vēsturi un komunicēt par to. Kā bibliotēkai apvienot tradīciju glabātājas un mobilas un digitālas sabiedrības iedvesmas avota misijas?

Diskusiju vadīs Rita Ruduša, piedalīsies radošā direktore Una Rozenbauma, vēsturnieks Gustavs Strenga, dizaina domātāja Jeļena Solovjova, antropologs Ivars Austers un dzejnieks, literatūrzinātnieks Ivars Šteinbergs.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!