Notikums
30
Mar
19:00

Saruna ar rakstnieci Ingu Gaili

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 30. martā, plkst. 19.00 "Valodu mājā" Rīgā notiks saruna ar rakstnieci Ingu Gaili.

Inga Gaile ir rakstniece un dzejniece, kura runā par sociāliem jautājumiem no feminisma skatpunkta ne tikai savā rakstniecībā, bet arī komēdijas žanrā "Sieviešu stendapā". Viņa ir arī Latvijas PEN prezidente un kopā ar dzejnieku un filozofu Ilmāru Šlāpinu vada PEN raidierakstu "Obligātā literatūra", kur uzmanību pievērš tādiem rakstniekiem, kuri iestājas par vārda brīvību, tā nereti kļūdami par politiskās izrēķināšanās upuriem. Pavisam nesen iznāca Ingas sestais prozas darbs – romāns "Jaukumiņš".

Tikšanās laikā "Valodu mājā" Gaile runās par savu jaunāko grāmatu, valodas nozīmi, ietekmi un iespējām literatūrā, komēdijā un dzīvē, kā arī par daudz ko citu.

Pasākums tiek organizēts par godu biedrības "Valodu muzejs" trešajai gadadienai un ir daļa no pasākumu sērijas "Valoda un…".

Ieeja par brīvu.


Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!