Notikums
20
Jūn
09:00

Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna izstāde "Tūlīt"

Komentē
0
Atgādināt

No 19. jūnija līdz 2. septembrim mākslas stacijā "Dubulti" skatāma Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna izstāde "Tūlīt".

"Izstādē "Tūlīt" ir trīspadsmit jauni Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna darbi, kas radīti, domājot par laikmeta izaicinājumiem un to iestatīšanu plašākos, var teikt – mūžības kontekstos. Cilvēkam tik pazīstamo izjūtu, tādu kā mīlestības, prieka, baiļu vai skumju atveidojumā mākslinieki nevairās no sentimenta, taču nepadodas tā vilinājumam pārstāt lūkoties uz pasauli kritiski," teikts izstādes anotācijā.

 ""Tūlīt" ir redzams gan mārītē, kas apvēlusies uz muguras un izmisīgi cenšas tikt atpakaļ uz kājām, gan gleznu sērijā, kurā melns krusts kadru pa kadram paplašinās. Svarīgu lomu šeit ieņem trauksmes stāvoklis. Runa šajā gadījumā nav par pārejošu ikdienas trauksmi, bet par sajūtu, kas cilvēku pavada mūža garumā un nereti ņem virsroku izšķirošās situācijās. Trauksme ir konstante, kas atainota izstādes centrālajā objektā – vibrējošā metāla diskā, kas telpā materializē nepārvaramu spriedzi," skaidro izstādes kurators Tomass Pārups.

Sarmītes Māliņas un Kristapa Kalna projekts "Tūlīt" Mākslas stacijā "Dubulti" skatāms no 19. jūnija līdz 2. septembrim katru dienu no plkst. 9.00 līdz 18.30. Ieeja brīva.

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!