Notikums
24
Jūn
12:00

Rotko centra izstādes

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien un ceturtdien, 23. un 24. jūnijā, visas dienas garumā Daugavpils Marka Rotko mākslas centra apmeklējums pieejams par akcijas cenām.

Svinot Jāņus un Līgo svētkus, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina apmeklētājus nodoties līksmajai vasaras sezonai. Jaunās izstādes, kuru veidošana tika pabeigta vien pirms dažām dienām, dod cerību ar jaunu sparu doties mākslas baudījumā, novērtējot pasaules kvalitatīvākos mākslas projektus.

Šobrīd muzejā apskatāmas 7 mainīgās izstādes, tostarp pagājušajā nedēļā atklātā 3. Latvijas Keramikas biennāles starptautiskā konkursa izstāde "Martinsona balva 2021", kurā piedalās mākslinieki no 38 valstīm. Skatāma ir arī gaismas krāsu izpētei veltīta piecu mākslinieku izstāde "Gaismas krāsa: Utopiskās abstrakcijas", lietuviešu mākslinieces Egles Einikītes-Narkevičienes (Eglė Einikytė‑Narkevičienė) keramikas darbu izstāde "One Size" un citas. Tāpat ir apskatāma arī muzeja pastāvīgā ekspozīcija.

Trešdien, 23. jūnijā, Marka Rotko muzejs Daugavpilī ir atvērts no plkst. 11:00 līdz 17:00, savukārt ceturtdien, 24. jūnijā, no 12:00 līdz 19:00. Sīkāku informāciju par muzeja apmeklējumu meklējiet šeit!

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!