Notikums
29
Janv
21:00

Romeo Kasteluči izrāžu cikls "Tragedia Endogonidia"

Komentē
0
Atgādināt
Līdz 4. februārim katru dienu plkst. 21.00 pēc Latvijas laika tiešsaistē tiks izlaista viena no itāļu režisora Romeo Kasteluči episkā skatuves cikla "Tragedia Endogonidia" epizodēm.
 
Romeo Kasteluči slavenais izrāžu cikls "Tragedia Endogonidia" (2002-2004) ir unikāls skatuves darbs, kas sastāv no vienpadsmit epizodēm. Katra epizode ir nosaukta tās Eiropas pilsētas vārdā, ar kuru tā ir saistīta. Visas 11 epizodes ir apkopotas "Tragedia Endogonidia" filmu ciklā, ko sadarbībā ar "Societas Raffaello Sanzio" veidojuši videomākslinieki Kristiano Karloni un Stefano Fransečeti. Filmējot izrādes, mākslinieki nevēlējās veidot dokumentālo filmu vai izrāžu ierakstus. Viņu mērķis bija notvert un iemūžināt šinī skatuves mākslas darbā rodamo tēlu un izjūtu pārbagātību un ar smalkas montāžas palīdzību panākt to emociju blīvumu, ko sniedz dzīvās izrādes. 
 
Epizodes būs skatāmas no publicēšanas dienas līdz 4. februārim šeit.
Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!