Publicitātes attēls
 
Notikums
18
Sept
15:00

Rīgas Pasaules filmu festivāls 2020

Komentē
0
Atgādināt

No 17. līdz 20. septembrim kinoteātrī ''Kino Bize'' notiks Rīgas Pasaules filmu festivāls.

Kā ziņo festivāla rīkotāji, šogad tā fokuss aptver plašāku sensorā ķermeņa pieredzi, piedāvājot dokumentālo pilnmetrāžas un īsfilmu programmu "Ķermenis kameras abās pusēs". Programma pētīs ar ķermeni saistītus aspektus, ķermenisko pieredzi, skatoties filmas, kā arī filmas, kuru vizualitāte raisa ķermenisku klātbūtni. Tāpat festivāla programmā iekļauta nīderlandiešu režisora Leonarda Retela Helmriha (Leonard Retel Helmrich) retrospektīva. Helmrihs ir novatorisks filmu veidotājs, viens no aizsācējiem viena kadra filmēšanas tehnikai, izstrādājot unikālu fiziskas filmu uzņemšanas veidu.

Rīgas Pasaules filmu festivāls ir ikgadējs dokumentālo filmu festivāls, kas pievēršas kino, etnogrāfijas un antropoloģijas attiecību izpētei. Festivāla ietvaros filmu veidotāji, interesenti, teorētiķi un plašāka publika caur dokumentālajām filmām pievēršas dažādiem sociālkulturāliem procesiem, filmu veidošanas un antropoloģijas vizualizēšanas aspektiem, kā arī kino kā medija iespējām nodot skatītājam pieredzi. Rīgas Pasaules filmu festivālu rīko ''Kino Bize'' sadarbībā ar Latvijas Antropologu biedrību, Rīgas Stradiņa universitāti un Latvijas Universitāti. Festivāla ietvaros filmas tiks demonstrētas oriģinālvalodā, nodrošinot subtitrus latviešu un angļu valodā.

Festivāla programma atrodama šeit. Biļetes: bezrindas.lv.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!