Notikums
28
Maijs
12:00

Rīgas Fotomēnesis 2022: Alekseja Gordina izstāde

Komentē
0
Atgādināt
No 25. maija līdz 22. jūnijam Rīgas Fotomēneša ietvaros kultūrtelpā "Smilga" (E.Smiļģa 34A) notiks Alekseja Gordina izstāde "Es pārdevu divas gleznas, bet nekļuvu laimīgāks".

Izstāde stāsta par mākslinieka morālajiem izaicinājumiem, saskaroties ar mākslas pasaules komercializāciju. Saskaņā ar Art Basel un UBS pētījumiem, mākslas tirgus kopējā vērtība 2021. gadā sasniedza 60 miljardus. Neskatoties uz to, vidusmēra mākslinieka dzīve Rietumu pasaulē joprojām ir diezgan nestabila un finansiāli neparedzama, kas rada vispārēju jautājumu par milzīgo plaisu starp sistēmu un tās indivīdu.

Aleksejs Gordins (dzimis 1989. gadā) studējis glezniecību Tallinā un Helsinkos, šobrīd dzīvo un strādā Tallinā. Lai gan pamatā viņš nodarbojas ar glezniecību, savos darbos izmanto dažādus medijus – fotogrāfiju, video un performanci. Viņa mākslinieciskās darbības galvenā tēma ir absurdi stereotipiski cilvēku domāšanas un uzvedības modeļi mūsdienu sabiedrībā. Gordina darbiem gandrīz vienmēr ir stāstījums, un tie bieži aptver aizraujošas vai kaitinošas situācijas. Viņš izmanto humoru un sarkasmu, lai dekonstruētu profesionālās mākslas pasaules tēlu kā kaut ko krāšņu un elitāru.

Darba laiki: no trešdienas līdz piektdienai 14.00–18.00, sestdienās 12.00–18.00, 26. maijā no 14.00–22.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!