Publicitātes attēls.
 
Notikums
11
Jun
17:00

Rīgas cirka skolas audzēkņu izrāde "Jaunā cirka spēle"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 11. jūnijā plkst. 17:00 Rīgas cirkā notiks Rīgas cirka skolas audzēkņu izrāde "Jaunā cirka spēle".

Rīgas cirka skolas vecāko grupu audzēkņiem nu jau par tradīciju kļuvis veidot semestra noslēguma izrādi. Šogad pirmo reizi esam gājuši mazliet tālāk un izrādes brīnumu aicinām piedzīvot ne tikai audzēkņu ģimenes locekļiem, bet arī mazliet plašākai publikai. Izrādē savīsies teātra un cirka elementi, kā arī disciplīnu dažādība – gaisa akrobātika, žonglēšana, līdzsvars.

19. gadsimta beigās Francijā tika izlaista galda spēle ar nosaukumu "Nouveau Jeu du Cirque" jeb "Jaunā cirka spēle", ko Latvijā mēs pazīstam ar nosaukumu "Cirks". Teju ikviens no mums to ir spēlējis un zina, ka uz tās attēloti gan akrobāti, gan dzīvnieki, izpildot sarežģītus trikus. Taču šodien, pēc vairāk nekā 100 gadiem, cirka filozofija un ētika dažādu kultūras procesu ietekmē ir mainījusies. Kā šī spēle varētu izskatīties no mūsdienu perspektīvas – to Rīgas cirka skolas audzēkņi un pasniedzēji sadarbībā ar Jelgavas Jauno teātri kopīgiem spēkiem iedzīvinājuši Rīgas cirka arēnā.

Biļetes nopērkamas "Bezrindas.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!