Notikums
11
Aug
18:53

"Riga IFF": filma "Kore"

Komentē
0
Atgādināt

Otrdien, 22. oktobrī, plkst. 20:30 "Riga IFF" pilnmetrāžas filmu konkursa programmas ietvaros "Splendid Palace" būs skatāma Jona Skoga filma "Kore" ("Säsong").

Balstoties stāstos, kas krāti un vākti no apvidus ļaudīm, galvenā varoņa lomā šoreiz ir pati vieta. Bet kā ēnu stīgojums pār ainavu tiek izcelti daži cilvēki: Beāta, sezonas viesstrādniece, kas pirmo reizi ieradusies Zviedrijā, Ārons, jauns vīrietis, kas ar salauztu sirdi atgriežas vietā, kur uzaudzis, un Bille, savās pirmajās vasaras brīvdienās apmaldījusies meitene. 

Režisors šo debiju pilnmetrāžas kino raksturo kā mēģinājumu uzņemt filmu "bez hierarhijām". Tai jāļauj skatītājam sajust redzamo vidi. It visam kinokameras priekšā ir vienāda nozīme – ne balsīm, ne attēlam, ne skaņai nav ļauts aizēnot pārējo. Varoņu dzīve drīz saplūst ar apkārtni. Šīs vietas nākotni aptumšo cilvēka vardarbīgais nospiedums uz planētas.

"Pirmajā acu uzmetienā it kā sociālā drāma, tomēr slēpj sevī kaut ko vēl. Kore ir vieta, kur satiekas dabas spēks, mistika un nejaušības kopā savesti cilvēki."

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!