Notikums
19
Jūn
21:14

"Riga IFF": dokumentālās filmas "Mana vecmāmiņa no Marsa" un "Striptīzs un karš"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 21. oktobrī, plkst. 21:30 "Riga IFF" programmas "Artdocfest" ietvaros "Splendid Palace" būs skatāmas dokumentālās filmas "Mana vecmāmiņa no Marsa" un "Striptīzs un karš", kā arī notiks tikšanās ar filmu veidotājiem.

"Mana vecmāmiņa no Marsa"

Vecmāmiņa Zina ir dzīvojusi Ukrainā, Krievijā un Baltkrievijā, bet pensijas gados pārcēlusies uz Krimu. Viņai ir spēku gana, mīl komandēt un allaž vienojusi savu lielo saimi.

Pēc Krimas aneksijas tuviniekiem ir kļuvis daudz grūtāk viņu apciemot. Parādījusies jauna kultūra, citi valsts simboli, propaganda… Vecmāmiņa jūtas apjukusi un vientuļa. Viņas astoņdesmit gadu jubilejā sapulcējas visa ģimene, lai pieņemtu sarežģītu lēmumu.

"Striptīzs un karš"

Zem viena jumta dzīvo padomju rūdījuma vectētiņš, kas vada veterānu organizāciju un raksta patriotiskus rakstus, un viņa brīvību alkstošais mazdēls, kas pametis inženiera karjeru, lai nodarbotos ar striptīzu un sapņotu par savu erotisko teātri. Par politiku viņi nerunā, bet abu attiecībās atainojas paaudžu plaisa un visa mūsdienu Baltkrievija.

Režisora galvenais vēstījums – mīlestība pret savu tuvāko ir svarīgāka par jebkuru ideoloģiju.

 

 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!