Notikums
02
Marts
20:30

Dokumentālā filma "Anjēze par Vardā"

Komentē
0
Atgādināt

Pirmdien, 2. martā, plkst. 20:30 "Kino Bize" būs skatāma Anjēzes Vardā un Didjē Ružē dokumentālā filma "Anjēze par Vardā".

"Atskats uz dzīvi mākslā. Gan kameras priekšā, gan aiz tās atrodas vizuālo stāstu stāstniece, viena no franču jaunā viļņa modernistēm Anjēze Vardā, kas allaž vairījusies no ierastām pieejām un gājieniem. Arī pēdējā filmā viņa kopā ar saviem līdzgaitniekiem aicina skatītāju ceļojumā uz neparastu visumu.

Režisore, kas šogad deviņdesmit gadu vecumā devās mūžībā, savā vēstījumā atklāj: "1994. gadā es izdevu grāmatu ar nosaukumu "Vardā par Anjēzi". Pēc divdesmit pieciem gadiem šis nosaukums dots manai filmai, kas veidota no kustīgiem attēliem un vārdiem, turklāt ar tādu pašu nolūku: sniegt atslēgas uz manu darbu. Es dodu savas atslēgas, savas domas, neko pretenciozu, tikai atslēgas. Es savā dzīvē esmu uzņēmusi daudzas un dažādas filmas. Man jums jāizstāsta, kāpēc tik daudz gadu ar to nodarbojos. Trīs vārdi, kas man svarīgi: iedvesma, radīšana, dalīšanās..."

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!