Notikums
06
Aug
19:00

RIBOCA2: Tima Ingolda lekcija "Jaunā, vecā un šībrīža paaudze"

Komentē
0
Atgādināt

Rīgas Starptautiskā Laikmetīgās mākslas biennāle jeb RIBOCA2 6. augustā plkst. 19:00 aicina uz Tima Ingolda tiešsaistes lekciju "Jaunā, vecā un šībrīža paaudze."

"Domas par dažādām nākotnēm un izdomāti stāsti no pasaules un par pasauli. Jauns skats uz mākslu un dzeju kā gara sīkstuma procesiem un kolektīviem kopā būšanas aktiem," tā lekciju apraksta rīkotāji.

Tims Ingolds uzskata, ka, iztēlojoties nākotni, zūd robežas starp nākotni un pagātni. Viņa tekstos iztēle tik cieši savijusies ar uztveri un atmiņu, ka tās kļūst neiespējami aplūkot katru atsevišķi. Priekšstatu par stingri nošķiramu nākotni, kas, ne soli nenovirzoties, nāk mums arvien tuvāk, Ingolds atspēko ar ideju par iztēli kā darbību, tehniku un priekšmetu ikdienas dzīves ainās un kā spēku, kas ļauj dzimt pasaulēm.

Tims Ingolds ir Aberdīnas Universitātes sociālās antropoloģijas emeritētais profesors. Viņš ir Britu akadēmijas un Edinburgas Karaliskās biedrības loceklis, sarakstījis darbus "Anthropology: Why It Matters (2018)", "The Life of Lines" (2015), "Being Alive: Essays on Movement, Knowledge and Description" (2011), "Lines: A Brief History" (2007), "Tools, Language and Cognition in Human Evolution" (ar Ketlīnu Gibsoni, 1993) un "The Appropriation of Nature" (1986), kā arī citas grāmatas un publikācijas.

Lekcija notiks RIBOCA2 mājaslapā, saite “https://bit.ly/TimIngoldImagination”.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!