Publicitātes foto.
 
Notikums
15
Jūl
16:00

RIBOCA2: Mākslas un bioloģijas pastaiga "Natura et urbi"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 15. jūlijā, plkst. 16.00 laikmetīgās mākslas biennāle "RIBOCA2" aicina uz izglītojošu pārgājienu kopā ar bioloģi Ilutu Dauškani un mākslinieci Justīni Lūci.

Pastaiga tapusi RIBOCA2 Izglītības programmas un radošās iniciatīvas "Ota dabā" sadarbības rezultātā kā gaidāmo biennāli iesildošs pasākums tematiskajā nedēļā "Rūpes".

"Kopā ar bioloģi Ilutu Dauškani būs iespēja pārliecināties, ka viss dabā notiekošais ir mijiedarbībā un meklējams dažādu lietu kopsakarībās. Šoreiz novērojumi notiks laikā un telpā – Andrejsalā, paraugoties arī no muižniecības un senās industriālās vēstures konteksta," raksta pastaigas organizētāji.

Māksliniece Justīne Lūce iedrošinās pasākuma dalībniekus pašu rokās ņemt dažādus mākslas materiālus, ar tiem ieskicēt laika gaitā nobružāto urbāno apkārtni, kuru lēnām pārņēmusi savvaļīga daba. Māksliniece rosinās būt vērīgiem, vērst uzmanību uz dažādajām apkārt esošajām nokrāsām, kuras pirmajā acu uzmetienā šķiet vienmērīgi zaļas.

Andrejsalas vides mainību un mijiedarbību ar cilvēku laikā varēs atspoguļot pasākumam sagatavotā atmiņu kladē, kas tiks izdalīta katram dalībniekam. Tajā paredzēts skicēt un zīmēt, kā arī veikt pierakstus. Līdzās būs iekļauta īsa informācija arī par Andrejsalas bioloģisko daudzveidību, kā arī padomi māksliniecisko izteiksmes līdzekļu izmantošanai.

Mākslas materiāli tiks sarūpēti. Pasākuma ilgums: ~3 stundas. Tikšanās vieta pie Enerģētikas muzeja vārtiem (Andrejostas iela 19, Rīga).

Dalība ir bez maksas.Pieteikšanās pasākumam ir obligāta, aizpildot anketu: https://forms.gle/9qnM13Pio19oDGqW9

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!