Notikums
22
Febr
11:00

RIBOCA darbnīca ar mūziķi Džeikobu Koenu

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 22. februārī, plkst. 11:00 Kalnciema kvartālā notiks festivāla RIBOCA dalībnieka, mūziķa Džeikoba Koena darbnīca.

Darbnīcā būs iespēja satikt RIBOCA2 dalībnieku – amerikāņu eksperimentālo mūziķi, čellistu Džeikobu Koenu (Jacob Cohen) – un viņa vadībā nodoties improvizētai muzikālai meistardarbnīcai. Kopā ar Džeikobu dalībnieki varēs radīt neparastus mūzikas instrumentus no visdažādākajiem priekšmetiem un materiāliem. Apmeklētāji, pēc pašu vēlēšanās, ir aicināti ņemt līdzi savus mūzikas instrumentus, arī bojātus un neskanošus.

Kopš 2011. gada Džeikobs Koens uzstājas Ņujorkas metrostacijās, ik dienas radot oriģinālu čella mūziku dzīvai un nemitīgi mainīgai auditorijai. Ar savām ielu performancēm Koens apceļojis Dienvidaustrumāzijas zemes – Japānu, Taizemi un Indiju, bet 2014. gadā viņš radīja projektu "Čells bez sienām" ("Cello Without Walls"), kura ietvaros viņš uzstājās un vadīja meistarklases ASV ziemeļaustrumu daļas ieslodzījuma vietās. Jau gadu vēlāk mūziķis saņēma stipendiju pasaulē lielākā ieslodzījuma kompleksa – Raikera salas – jaunatnes mūzikas programmas radīšanai. Koens vairākkārtēji sadarbojies ar poļu skulptoru Pāvelu Althameru (Pawel Althamer), un abi mākslinieki šogad #RIBOCA2 iemājos vienā no biennāles norises vietām ar interaktīvu instalāciju.

RIBOCA darbnīcas notiek Kalnciema kvartāla galerijā katru sestdienu no plkst. 11.00 līdz 14.00. Dalība bez maksas. Visi nepieciešamie materiāli būs uz vietas. Darbnīca notiks angļu valodā, bet, ja nepieciešams, būs pieejams tulkojums.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!