Publicitātes attēls.
 
Notikums
28
Jūl
19:00

"Prix Ars Electronica" animācijas video izlase

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 14. jūlijā, plkst. 19:00 Starptautiskā laikmetīgās un video mākslas festivāla "Ūdensgabali" ietvaros peldošajā mākslas centrā "Noass" notiks "Prix Ars Electronica" konkursa videodarbu izlases "Electronic Theatre" seanss, ko papildinās mākslas vēsturnieces Sandras Ķempeles ievadlekcija. 

"Prix Ars Electronica" ir viens no pazīstamākajiem un vecākajiem konkursiem elektroniskās un interaktīvās mākslas, datoranimācijas, digitālās kultūras un mūzikas jomā.

Programmā iekļauti astoņi animācijas darbi no izlases "Electronic Theatre", kas ilustrē mākslinieciskās datoranimācijas dinamisko attīstību pēdējās trīs desmitgadēs. Mākslinieki ir veidojuši darbus tehnoloģijas un sabiedrības kontekstā. Programmā par labāko darbu tika atzīts "Infinitely Yours", kas apvieno performances mākslu, teātri un animāciju.

Seansa programma atrodama feisbukā.

Seanss notiks mākslas centrā "Noass", AB dambī 2. Filmas tiek rādītas oriģinālvalodā ar angļu subtitriem. Ieeja bez maksas, tikai ar derīgu Covid-19 sertifikātu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!