Notikums
27
Sep
18:00

Politiķu diskusija "Balso par kultūru!": identitāte

Komentē
0
Atgādināt

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, "Satori" rīko četru diskusiju ciklu "Balso par kultūru!" ar vadošo partiju deputātu amata kandidātiem, lai saprastu, kā partijas redz kultūras nozares attīstību un par ko atdot balsi pie urnām oktobrī. 26. septembrī plkst. 18.00  ciklu turpinās diskusija par kultūras identitāti un sabiedrisko līgumu.

Latvijas politiskā nācija atdzima Atmodas laikā, vienoti iestājoties par kopīgām vērtībām un līdzdarbojoties to iedzīvināšanā. Taču investīcijas politiskās nācijas tālākajā attīstībā nav līdz šim bijušas valdības prioritāšu sarakstā. "Sabiedrības integrācija" lielākoties izprasta šauri, attiecinot to tikai uz mazākumtautībām, nevis veidojot mūsdienīgu sabiedrisko līgumu ar visām sabiedrības grupām, kas balstīts līdzdalībā, cieņā un skaidros spēles noteikumos.

Diskusijā runāsim par sabiedriskā līguma līdzšinējām izpausmēm Latvijā un mājasdarbiem, kas līgumslēdzējām pusēm jāveic, lai panāktu lielāku savstarpējo uzticību.

Diskusiju vadīs žurnāliste Rita Ruduša, piedalās Gunārs Kūtris (ZZS), Ritvars Jansons (NA), Ivars Zariņš (S), Agnese Logina (P), Arvils Ašeradens (JV), kā arī Vita Anda Tērauda (A/P!).

Diskusija būs skatāma gan klātienē Pils ielā 23 (festivālā "Survival Kit"), gan interneta tiešraidē.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "Ascendum" un interneta žurnāls "Satori".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!