Notikums
13
Dec
18:00

Podkāsta ''Starp mums, meitenēm, runājot'' ieraksts

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 13. decembrī, plkst. 18:00 "Latvijas Drag King festivāla" ietvaros Kaņepes Kultūras centra kino zālē notiks podkāsta ''Starp mums, meitenēm, runājot'' ieraksts ar viesiem "Adam All" un "Apple Derrieres".

"Adam All" ir uzstājies "drag king" lomā 11 gadus un bijis neaizstājams Apvienotās Karalistes "drag king" kopienas izaugsmē. Viņš ir Londonas pirmā "Pride’s Got Talent Cabaret" laureāts un pirmais uzvarētājs 2019. gada "QX Cabaret Awards" konkursā "Best Drag King".

"TimeOut Magazine" tikko nosauca "Adam All" par "mūsdienu Apvienotās Karalistes drag king kopienas krusttēvu" un "spēles mainītāju". Adam ir piedalījies "TEDxLondon", nacionāla mēroga kampaņās "Method" un "ASOS" uzņēmumiem, un parādījies ITV "This Morning" raidījumā, "Women’s Hour" BBC Radio 4 kanālā, "BBC Newsbeat", "London Live", "Sky" un "Channel 4". "Adam All" ir viens no vadītājiem "Drag King" konkursā "MAN UP!".

"Apple Derrieres" pirmo reizi pievienojās "Adam All" uz skatuves 2013. gadā, bet pēc tam viņi drīz vien kopā izveidoja "drag king" kabarē pasākumu programmu "BOiBOX". "TimeOut" ir aprakstījis "BOiBOX" kā Londonas dzirkstošāko "drag king" vakaru un Apvienotās Karalistes "drag king" stūrakmeni. "BOiBOX" janvārī svinēs simtā šova jubileju un tā gadu gaitā pieredzētās daudzu veiksmīgu Londonas "drag king" karjeras sākumus.

"Adam All" un "Apple Derrieres" izveidojuši kopīgu kabarē duetu un uzstājas starptautiskos pasākumos, kā arī atbalsta "drag king" kopienas attīstību.

Pasākums notiks angļu valodā. Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!