Notikums
09
Dec
19:00

Pirmizrāde "Vīrs, kas zināja čūskuvārdus"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 9. decembrī, plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā teātrī gaidāma pirmizrāde igauņu režisora Ivara Pellu iestudējumam "Vīrs, kas zināja čūskuvārdus" pēc tāda paša nosaukuma Andrusa Kivirehka romāna.

"Pasaule ir kļuvusi traka. Cilvēki vairs nevēlas dzīvot mežā un ēst gaļu, bet gan dzīvot ciematā un ēst maizi, kas kaitē vēderam un galvu piedzen pilnu ar muļķībām. Asinis uz upurakmeņiem ir izžuvušas, un neviens vairs nevēlas dzert vilku pienu. Meži paliks tukši, un mītiskais Ziemeļu Rupucis, kas guļ apakš meža, vairs nekad nepamodīsies. Ārpasaules dīvainības tiek uzskatītas par pareizākām nekā vecāku gudrības. Kas notiks tālāk? Vajadzētu atgriezties tur, no kurienes esam nākuši, bet arī tas vairs nav iespējams, jo kokos jau dzīvo citi. Viss ir nedrošs, un viss ir apšaubāms, bet, ja kāds ir muļķis – tas noteikti neesmu es, bet gan kāds cits. Tas ir nežēlīgs stāsts par attīstību un lejupslīdi, mīlestību un nodevību. Tas, vai izrāde tiks uztverta kā mītisks stāsts no pagātnes vai kā stāsts par cilvēkiem šodien, atkarīgs no skatupunkta. Tāpat kā tas, vai stāsts liksies komisks vai traģisks," tā vēsta izrādes anotācija.

Biļetes uz izrādi var iegādāties Nacionālā teātra kasēs vai internetā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!