Publicitātes attēls.
 
Notikums
14
Feb
18:00

Pirmā tikšanās sarunu ciklā "Disociatīvā fūga: Ozoliņas sarunas"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 14. februārī, plkst. 18.00 LKA Rīgas Kino muzejā notiks pirmā tikšanās sarunu ciklā "Disociatīvā fūga: Ozoliņas sarunas".

"Disociatīvā fūga: Ozoliņas sarunas" ir režisores Ievas Ozoliņas vadīts sarunu cikls, kas regulāri notiks LKA Rīgas Kino muzejā. Tajā viņa sarunāsies ar saviem kolēģiem par režisora cilvēcisko un māksliniecisko identitāti, par attiecībām ar viņa filmējamajiem varoņiem vai aktieriem, auditoriju un filmu idejām. Sarunas ievadīs vai papildinās filmas vai filmu fragmenti.

Disociatīvā fūga ir amnēzijas veids, kas raksturo stāvokli, kurā cilvēkam ir pazudusi piekļuve lielākai daļai atmiņu vai visām atmiņām par sevi. Tādos brīžos cilvēks var aizklīst, pārcelties uz dzīvi citur un pieņemt pilnīgi jaunu identitāti. Pēc laika tas var pāriet. Viņš atgriežas, it kā nekas nebūtu bijis. Dažkārt kas līdzīgs notiek ar filmas režisoru, kas filmas veidošanas procesā "kļūst" par savas filmas varoni un dzīvo tā dzīvi vairāk nekā pats savējo.

Ieva Ozoliņa ir dokumentālā kino režisore, pazīstama ar savām dokumentālajām filmām "Mans tēvs baņķieris" (2015),"Dotais lielums: mana māte" (2018), "Mana māte valsts" (2022).

Sarunu cikla pirmā tikšanas paredzēta ar pašrefleksīvu režisores Ievas Ozoliņas ieskatu savās attiecībās ar filmu varoņiem. Pirms sarunas plkst. 16.15 būs skatāma Ievas Ozoliņas filma “Mans tēvs baņķieris” (2015). 

Ieejas maksa saskaņā ar muzeja cenrādi "Kinomuzejs.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!