Notikums
20
Janv
13:00

Pētījuma "Starpkultūru stereotipi un aizspriedumi Latvijā" prezentācija

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 20. janvārī, plkst. 13:00 tiešsaistē "Zoom" platformā tiks prezentēti Latvijas Universitātes pētījuma "Starpkultūru stereotipi un aizspriedumi Latvijā" rezultāti.

Kas ir starpkultūru stereotipu un aizspriedumu ideoloģiskie avoti Latvijā? Kāds ir to saturs, izplatība un intensitāte? Lai padziļinātu izpratni par stereotipu un aizspriedumainas attieksmes rašanās apstākļiem, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieki trešdien iepazīstinās ar Latvijas iedzīvotāju aptaujas rezultātiem un secinājumiem par Latvijas iedzīvotāju starpkultūru mijiedarbību un attieksmi pret kultūru dažādību.

Pētījuma dati iegūti, aptaujājot Latvijas iedzīvotājus, kā arī organizējot fokusgrupu diskusijas Rīgā un reģionos.

Pētījuma autori ir Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūta pētnieki Dr. Mārtiņš Kaprāns, Dr. Inta Mieriņa un Dr. Andris Saulītis. Prezentācijas laikā pētījuma autori iepazīstinās ar galvenajiem secinājumiem un atbildēs uz interesentu jautājumiem tiešsaistē Zoom platformā.

Pētījumu finansē Vācijas vēstniecība Latvijā, to īsteno Sociālo attiecību pētījumu centrs sadarbībā ar Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūtu.

Vairāk informācijas par pasākumu šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!