Publicitātes attēls: Anja Karra "Mirkļi" (Akts 8)"
 
Notikums
26
Nov
11:00

Personālizstāde "Barotnes"

Komentē
0
Atgādināt

No 26. novembra līdz 30. decembrim "Rīgas mākslas telpā" skatāma Norvēģijas mākslinieces Anjas Karras personālizstāde izstāde "Barotnes".

Norvēģijas mākslinieces Anjas Karras personālizstāde "Barotnes" ir Rīgas Fotogrāfijas biennāles – Next 2021 programmas noslēdzošā izstāde. Mākslinieces Anjas Karras radošo meklējumu centrā visai bieži iekļūst nebeidzamās attēlu straumes, kas mūs ieskauj un plūst cauri pat mūsu kabatām, proti, caur viedtālruņiem, kas vienmēr ir pa rokai. Mūsu laika negausīgais attēlu patēriņš mākslinieci vairākkārt ir rosinājis no dažādiem skatpunktiem un dažādos vizuālos medijos pievērsties refleksijai par šo fenomenu – attēlu plūsmu kā vienu no šodienas izteiktākajām laika zīmēm. Izstādē aplūkojamas divas savstarpēji nesaistītas, bet viena otru papildinošas darbu sērijas "Mirkļi", kurā pārveidoti rotaļlietu ražošanas nozares spilgtākie varoņi, kā arī "Iedomāta pozēšana kā iedomātas pozēšanas kā objekta pozēšanas objekts", kur tiek turpināta tēma par digitālo attēlu pārmērīgu patēriņu, norādot uz ietekmi, kādu atstāj cilvēku pieredzēšana tikai ar interneta starpniecību.

Biļetes uz izstādi var iegādāties "Rīgas mākslas telpas" kasēs.

"Rīgas mākslas telpas" darba laiks: otrdiena – svētdiena 11.00–18.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!