Notikums
12
Jūl
19:00

Performance "Laika vilciens"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 12. jūlijā, plkst. 19.00 un 20:00 Cēsu Mākslas festivāla ietvaros Vidzemes koncertzālē "Cēsis" būs skatāma performance "Laika vilciens".

Desmit jauni cilvēki, kas ikdienā apgūst dažādu mākslu disciplīnas, ir satikušies, lai īstenotu savu redzējumu par trimdas dzeju un latviešu dzejniekiem trimdā. "Laika vilciena" stāstu ir veidojušas Alise Zeidaka un Dārta Cīrule. Jaunā komponiste Agita Reķe īpaši performancei radījusi skaņu partitūru, savukārt scenogrāfiju un vizuālo noformējumu ir īstenojuši māksliniece Megija Jēkabsone un video mākslinieks Emīls Alps.  Starp "Laika vilciena" pasažieriem un dzejas lasītājiem būs jaunieši, kas ikdienā darbojas dažādu teātru studijās, un Latvijas Kultūras akadēmijas jaunie dramaturgi.

Performancē tiks stāstīta Valdas Dreimanes, Veltas Sniķeres, Margitas Gūtmanes, Roberta Mūka, Ritas Gāles, Astrīdes Ivaskas un Veronikas Strēlertes dzeja.

Ieeja performancē bez maksas. Performances veidotāji aicina skatītājus ierasties laicīgi, jo vietu skaits būs ierobežots. Pasākums norisināsies Cēsu Mākslas festivāla ietvaros.

Cēsu Koncertzāle atrodas Raunas ielā 12, Cēsīs.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!