Notikums
14
Jūl
12:00

Pēdējo dienu: Izstāde "Euro Femmes"

Komentē
0
Atgādināt

14. jūlijā izstāžu zāles "Arsenāls" Radošajā darbnīcā pēdējo dienu būs skatāma grupas izstāde "Euro Femmes".

Izstādes rīkotāji raksta: "Latvijas kultūrtelpā un sociālajā vidē feminisms pēdējos gados aizvien vairāk nostiprinājis savas pozīcijas kā dienaskārtībā pieminama parādība. Diemžēl tā bieži vien tiek piesaukta kā no Rietumiem ievesta ideoloģija, nevis kā viens no mērķiem Latvijas vispārējās labklājības veicināšanai."

Izvēlēto mākslinieču risinātās tēmas atklāj feminisma plašo spektru, ko Latvijas sabiedrība nav spējīga iztēloties patstāvīgi, vēl joprojām cīnoties ar tradicionālām diskriminējošām dzimumu un seksualitātes izpratnēm un ierobežojumiem. Piedalīties aicinātās jaunās paaudzes mākslinieces no Latvijas pierāda, ka patriarhālā struktūra nav šķērslis pievērsties feminisma tēmām pašu telpā.

Izstādē piedalās sešas jaunās paaudzes Latvijas feminisma mākslinieces no Latvijas un ārvalstīm: Elīna Brasliņa, Vivianna Marija Staņislavska, Mētra Saberova, Daria Blūma (Daria Blum), Kirstina Bārnsa (Kirstin Barnes) un Kamila Gonsalesa-Korea (Camila Gonzalez Corea).

Izstādes kuratore ir Mētra Saberova, savukārt izstādes projekta vadītāja – Līna Birzaka-Priekule.

Izstāžu zāle "Arsenāls" atrodas Torņa ielā 1, Rīgā. Darba laiks: P. slēgts, O. 11.00–18.00, T. 11.00–18.00, C. 11.00–20.00, P. 11.00–18.00, S. 12.00–17.00, Sv. 12.00–17.00.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!