Publicitātes attēls.
 
Notikums
03
Apr
18:00

Pasākums "Tas tik ir joks?! Latviešu literatūras humora gaņģos"

Komentē
0
Atgādināt

Trešdien, 3. aprīlī plkst. 18.00 Rakstniecības un mūzikas muzejs ciklā "Literatūras viesistaba" aicina uz pasākumu "Tas tik ir joks?! Latviešu literatūras humora gaņģos".

Lekciju par humoru latviešu literatūrā lasīs Latvijas Universitātes profesore, literatūrzinātniece Dr. habil. philol. Janīna Kursīte, pēc lekcijas paredzēta diskusija par latviešu humoru ar žurnālistu un publicistu Ēriku Hānbergu un rakstnieci Ingu Gaili, diskusiju vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa.

Rūdolfs Blaumanis rakstīja: "Neviena balss neuzstājas priekš tam, ka mums arī vajaga jautrības – visi viņi visus grib tikai pamācīt un atkal pamācīt." Janīna Kursīte, Ēriks Hānbergs, Inga Gaile un Liega Piešiņa šoreiz centīsies iztikt bez pamācīšanas, kā dzīvot tālāk. Lekcijā un tai sekojošā diskusijā tiks aplūkota latviešu humorizjūta dažādos laikos, iekļaujot arī padomjlaiku negribēti humorīgos grafiķa, dzejnieka un grāmatu ilustratora Alberta Kronenberga un citu folklorizējušos pantus, kā: "Viņš gana kazu, baro vistu/ Un sapņo tikt par traktoristu." 

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!