Publicitātes attēls.
 
Notikums
04
Jun
12:00

Pasākums "Sarunas muzejā: Hanele Zane Putniņa"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 4. jūnijā, plkst. 12:00 notiks pasākums "Sarunas muzejā: Hanele Zane Putniņa".

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstādē "Hanele Zane Putniņa. Eksponāts pēc apraksta" aicina uz tikšanos un pastaigu pa izstādi ar mākslinieci Haneli Zani Putniņu un kuratori Līnu Birzaku-Priekuli, kuras iepazīstinās ar personālizstādi – izstādes koncepciju un ekspozīcijas radošajām ierosmēm un risinājumiem

Haneles Zanes Putniņas veidotā ekspozīcija aktualizē attiecības starp mākslas darba aprakstu un tā rosināto skatītāja uztveri – kāda ir teksta loma un kādas ir interpretācijas iespējas un riski. Mākslas muzeja glezniecības krājuma darbi autores veidotajā linogriezumu sērijā atklājas jaunā vizuālā risinājumā, gan dziļdomīgi, gan asprātīgi liekot domāt par citu nozīmju rašanos.

Stāstā par izstādi, aicināsim mākslinieci un kuratori raksturot radošās idejas izvēli, māksliniecisko un telpisko risinājumu. Autores komentārs bagātinās ekspozīcijas iepazīšanu, uzzinot par iztēles radošo procesu un rastajiem secinājumiem par saikni starp tekstu, mākslas darbu un interpretāciju.

Izglītības programma "Sarunas muzejā" ir tematisks pasākums – ekskursija-stāstījums-diskusija muzeja ekspozīcijā, kas piedāvā unikālu iespēju daudzpusīgāk un dziļāk iepazīt jaunākās izstādes un dažādus ar tām kontekstuāli saistītus jautājumus. Klausoties interesantā stāstījumā un iesaistoties diskusijā apmeklētāji sev un citiem atklāj daudz jauna par mākslas un kultūras vērtībām un aktualitātēm.

Biļetes nopērkamas uz vietas muzejā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!