Publicitātes foto.
 
Notikums
15
Jūl
20:00

Oskara Pauliņa izstāde "Gaisma"

Komentē
0
Atgādināt

14., 15. un 16. jūlijā Latvijas Nacionālajā teātrī notiks gaismu mākslinieka Oskara Pauliņa izstāde "Gaisma".

Izstāde sāksies jau pie LMT Jaunās zāles ieejas, kur trijos stāvos izvietotas Oskara Pauliņa spilgtāko radošo darbu fotogrāfijas. Turpinājumā apmeklētājiem būs iespēja pieredzēt attēlu, telpu un skaņu īpaši veidotā sajūtu performancē.

Gaismu māksliniekam Oskaram Pauliņam ir vairāk nekā desmit gadu liela pieredze gaismu mākslā un pandēmijas laikā māksliniekam radās ideja par sajūtu izstādi. Kopā ar idejas radošo vadītāju Kasparu Zvīguli un teātra gaismu meistaru komandu teātra apmeklētājiem būs iespēja piedalīties gaismas pieredzēšanas procesā. 

"Parasti skatītājs redz skatuves gaismu no malas, tādēļ izlēmām ikvienam dot iespēju brīvi pārvietoties un izbaudīt gaismas pieskārienus. Esmu pārliecināts, ka gaisma ir modusies, tā nespēj snaust, un šoreiz tā šo teātra vientulību sašķels kā ar nazi. Gaisma grib satikt katru no jums dzīvajā – ne onlainā, ne "Zoom"," pauž Oskars Pauliņš.

Sajūtu izstādes notiks 14., 15. un 16. jūlijā. Biļetes iespējams iegādāties Latvijas Nacionālā teātra biļešu tirdzniecības vietnē "Biletes.teatris.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!