Notikums
27
Janv
00:00

"Needcompany" izrāde "Izabellas istaba"

Komentē
0
Atgādināt

Pazīstamais beļģu laikmetīgā teātra kolektīvs "Needcompany" (Brisele) tiešsaistē piedāvā noskatīties izrādes "Izabellas istaba" ierakstu.

Laikmetīgā teātra festivāla "Homo Novus" vadītāja Gundega Laiviņa "Izabellas istabu" sauc par kolektīva labāko izrādi un raksta: "Kaut tapusi pirms 20 gadiem, [izrāde] joprojām ir aktuāls un ļoti interesants mākslas darbs – teātra, dejas, mūzikas un vizuālās mākslas hibrīds, kas seko kompānijas vadītāja Jana Lauversa tēva dzīvei un Eiropas vēsturei teju 100 gadu garumā, aptverot visu pagājušo gadsimtu. 2014. gadā izrāde viesojās Rīgā, un Henrietas Verhoustinskas īsrecenzijā pēc tam bija teikts: "…to sacerējuši brīvi cilvēki." Skatoties "Needcompany" izrādes, kļūst skaidrs, ka kompānijas māksliniekus saista kas īpašs, viņi atgādina kādu ļoti valdzinošu, bet nepieejamu kopienu. Ja pēc "Izabellas istabas" arī jums grūti no viņiem šķirties, atkalredzēšanās iespējama Lauversa filmā "Zelta zivtiņas spēle"."

Citus Gundegas Laiviņas ieteikumus laikmetīgajam teātrim tiešsaistē meklē šeit.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!