Kadrs no filmas.
 
Notikums
20
May
20:44

Monijas Šukri filma "Mīlestības daba"

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 13. aprīlī, plkst. 20.00 kinoteātrī "Kino Bize" skatāma Monijas Šukri filma "Mīlestības daba". 

Sofija ir filozofijas pasniedzēja, kura vada lekcijas par mīlestības un seksualitātes vēsturi. Viņa ir pārliecināta, ka desmit gadus ilgās, stabilās attiecības ar vīru Ksavjē, dodoties uz galeriju atklāšanām, malkojot izmeklētu vīnu un viedo lokā apspriežot jaunāko literatūru, ir viņas meklētais un gribētais. Renovējot lauku īpašumu, viņa iepazīstas ar meistaru Silvēnu. Pavisam negaidīti šis vīra pretstats ar zelta rokām un citu sociālo izcelsmi, liek pārvērtēt viņas uzskatus par jūtām. Pretpoli pievilksies, bet vai tie spēs izveidot arī noturīgu savienību? 

Par kanādiešu kino atklājumu dēvētā Ksavjē Dolana iecienītā aktrise Šukri pirms pāris gadiem Kannu “Īpašais skatiens” konkursā par “Brāļa mīlestība” (2019) režiju ieguva galveno godalgu. Tajā viņa draiski un nesaudzīgi risināja akadēmiski pārkaitēto intelektuāļu sirds dēstus. Kvebekiešu autores jaunākā filma, kas arīdzan izrādīta Kannās, nostājas šajā pašā apvārsnī – šoreiz viņa lūko, cik iespējamas ir divu dažādu sociālo un ekonomisko slāņu pārstāvju attiecības.

Sākotnēji naivā, erotiski uzlādētā un ironiskā sižeta fasāde zem sevis slēpj sabiedrības, jo īpaši liberāli noskaņoto, konformismu un alkas. Tikmēr virtuozā aktrise Magalija Lepina-Blondo teorijā zinošās profesores Sofijas, kura pati nevar sev palīdzēt, lomā ir pats harismas zieds.

Biļetes nopērkamas "Kinobize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!