Publicitātes foto.
 
Notikums
30
Mar
18:00

Miķeļa Vanaga izstāde "kā atver acis tā iespīd gaisma"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 30. martā, plkst. 18.00 "M/Darbnīcā" Rīgā notiks Miķeļa Vanaga izstāde "kā atver acis tā iespīd gaisma".

Izstādes veidotāji piedāvā ieskatīties sevī caur ceļa zīmēm un TV ekrāniem. Ekspozīcija tapusi, māksliniekiem spontānā sadarbībā radot audiovizuālas kolāžas, kas veltītas filozofijai un mīlestībai. 

Mūziķis Miķelis Vanags piedalījies jau vairākās džemsesijās un koncertos "M/darbnīcā". Izstādē "kā atver acis tā iespīd gaisma" apvienojas ar "M/darbnīcu" saistīti mākslinieki un mūziķi, kas, sadarbojoties ar Miķeli, dažādos medijos interpretē viņa dzeju. Izstādē piedalās Niklāvs Kotovičs, Gatis Valters, Anastasija Peļņa, Emīlija Andersone, Arturs Cukanovs un Spāre Vītola.

Pasākums notiek cikla "Riga Last Thursdays" ietvaros, kur katra mēneša pēdējā ceturtdienā dažādas Rīgas mākslas telpas un studijas ir atvērtas no plkst. 18.00 līdz 22.00, piedāvājot iespēju iepazīt Rīgas māksliniecisko pusi pēc darba beigām.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!