Publicitātes attēls
 
Notikums
24
Sep
11:06

Ļubomira Meļņika albuma "The Sacred Thousand" prezentācijas koncerts

Komentē
0
Atgādināt

Sestdien, 27. maijā, plkst. 19:00 koncertzālē "Cēsis" notiks Ļubomira Meļņika albuma "The Sacred Thousand" prezentācijas koncerts.

Ukraiņu komponists un pianists Ļubomirs Meļņiks, dēvēts arī par klavieru pravieti, ir jaunas klaviermūzikas valodas - sauktas par nepārtraukto mūziku, aizsācējs un viens no mūsu laika izcilākajiem klavieru virtuoziem. Ar savu neparasto klavierspēles tehniku viņš glezno vēl nedzirdētas skaņu ainavas, brīžiem pirkstu veiklībai sasniedzot superskaņas ātrumu.

Gaidāmais koncerts Cēsīs būs Ļubomira Meļņika jaunākā ieraksta "The Sacred Thousand" prezentācijas notikums. Pats komponists jauno albumu raksturo kā "filmu prātam". Albums ir drūms un pārdomu pilns, veltīts varonīgajiem ukraiņu karavīriem, kuri stājās pretī milzīgam Krievijas armijas pārspēkam, vairākas nedēļas saglabājot savas pozīcijas Azovas tērauda rūpnīcā Mariupolē. "Mūzika ir kā ceļojums cilvēka dvēselē, mūsu garīgā spēka skaistajās dzīlēs. Šis ir vēsturisks albums, ko vajadzētu dzirdēt!", stāsta Ļ. Meļņiks. 

Biļetes nopērkamas "Bilesuparadize.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!