Publicitātes attēls.
 
Notikums
17
Apr
12:38

Londonas eksperimentālās mūzikas koncerts "Music for Portable Technologies"

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 4. martā, plkst. 19.00 kultūrtelpā "Smilga" notiks biedrības "Skaņu mežs" rīkots Londonas eksperimentālās mūzikas koncerts ar nosaukumu "Music for Portable Technologies".

Tajā uzstāsies Reganas Boveringas (Regan Bowering), Lī Songa (Li Song) un Konala Bleika (Conal Blake) elektroakustiskais trio, kā arī čellistes Ekas Mordekai (Eca Mordecai) un skaņu mākslinieka Rorija Saltera (Rory Salter) duets.

Programmā iekļautie mākslinieki regulāri uzstājas prestižajā koncerttelpā "Cafe OTO", un koncerts uztverams kā ieskats tajā Londonas eksperimentālās mūzikas segmentā, kur brīvā improvizācija, tostarp arī priekšmetu, ne vien mūzikas instrumentu improvizācija, sastopas ar redukcionismu, skaņu mākslu un datormūziku.

Lī Songs, Konals Bleiks un Regana Boveringa ir perkusijas un elektronikas trio no Londonas. Viņu priekšnesumi vienmēr meklē īpašas attiecības ar koncerttelpas vidi un tās akustiku, un pielieto mazās bungas, atrastus priekšmetus un pārnēsājamus skaļruņus. 2023. gadā leibls "Infant Tree" laida klajā trijotnes debijas albumu "Music for Snare Drums and Portable Speakers".

Eka Mordekaja ir skaņu māksliniece, komponiste un čelliste no Londonas. Viņas albumu "Promise and Illusion" 2022. gadā vinilplates un digitālā formātā publicēja koncerttelpas "Cafe OTO" izdevniecība "Otoroku". Viņa ir aktīva arī duetā ar kādreizējo "Skaņu meža" viesi, elektro-akustisko mūziķi Valerio Trikoli (Valerio Tricoli); tas asprātīgi nodēvēts "Mordecoli".

Rorijs Salters savukārt rada abstraktu elektronisko mūziku ar dažādiem segvārdiem, pazīstamākais no tiem varētu būt "Malvern Brume". Viņa mūziku publicējuši tādas izdevniecības kā "Alter", "Takuroku" un "Zoomin' Night".

Mordekajas un Saltera duets rada skaņu ainavas, izmantojot čellu, balsi, vides ierakstus, kasešu ierakstītājus, "fīdbeku" un apskaņotus priekšmetus, taču neviens no minētajiem elementiem nedominē pār citiem. 

Biļetes nopērkamas "Bilesuserviss.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!