Notikums
13
Aug
00:44

LMA mākslas tirgus Ukrainas atbalstam

Komentē
0
Atgādināt

27. un 28. maijā bijušajā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes ēkā notiks Latvijas Mākslas akadēmijas studentu rīkots mākslas tirgus Ukrainas atbalstam.

Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studentu rīkotā mākslas akcija Ukrainas atbalstam jau trešo reizi sniegs iespēju par ziedojumiem iegādāties LMA studentu, pasniedzēju un absolventu darbus. Visi ziedojumi tiks novirzīti humānās palīdzības sniegšanai Ukrainas cilvēkiem. Šoreiz akcijā ar saviem darbiem piedalās arī mākslinieki un mākslas studenti no Ukrainas.

Šī ir semestra noslēdzošā mākslas akcija, kurā sevišķi plaši pārstāvēta glezniecība un grafika, bet pieejami arī zīni, zīmējumi, stikla māksla, keramika un fotomāksla.

"Akcija ir divkāršs ziedojums: mākslinieki ir ziedojuši darbus, un apmeklētāji apmaiņā pret tiem ziedo naudu. Laikā, kad karš Ukrainā turpinās teju trīs mēnešus, svarīgi nepārstāt sniegt atbalstu, tāpēc aicinām arī turpmāk ziedot Ukrainai," raksta rīkotāji.

LMA mākslas akcija norisināsies 27. maijā 14:00–19:00 un 28. maijā 11:00–16:00 bijušajā Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes ēkā Kronvalda bulvārī 4, 2. stāvā.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!