Publicitātes foto.
 
Notikums
10
Jūl
12:00

Lidijas Zaneripas izstāde "Rolis"

Komentē
0
Atgādināt

No 10. jūlija līdz 22. augustam Jauno mediju kultūras centrā RIXC skatāma Lidijas Zaneripas izstāde "Rolis".

Lidija Zaneripa izstādē "Rolis" pievēršas ātri pagatavojamo nūdeļu estētiskajām, grafiskajām un funkcionālajām īpašībām, veidojot trīsdimensionālas skulptūras un digitālu attēlu sēriju. Eksperimentus ar ātri pagatavojamajām nūdelēm māksliniece uzsāka pagājušā gada oktobrī, toreiz vēl neapjaušot, kā šī aizraušanās ar roltonu attīstīsies. "Pārsteidzoši, kā dažādi roltona veidi atšķiras to īpašībās un veidā, kā tie formējās. Sākot šo aizraušanos bez iepriekšēja nolūka, uzzināju dažādus stāstus par roltoniem un cilvēku pieredzi ar tiem. Tomēr atmiņā spēcīgi iespiedusies jau izsenis piedzīvotā neizpratne un skumjas par to, kādēļ cilvēki, pirms roltona gatavošanas, tik brutāli to sadragā sīkās daļiņās?" raksta izstādes veidotāja.

Lidija Zaneripa ir jauna māksliniece, kura šobrīd studē Latvijas Mākslas akadēmijas maģistratūrā Vizuālās komunikācijas nodaļā, piedalās jauno mākslinieku grupu izstādēs Latvijā, Francijā, Portugālē u.c.

RIXC galerija atrodas Lenču ielā 2. Darba laiks: no trešdienas līdz sestdienai 12.00–18.00. 

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!