Notikums
03
Dec
15:00

Lasījumi "Jumts aizbraucis"

Komentē
0
Atgādināt

Piektdien, 3. decembrī, plkst. 15.00 tiešsaistē norisināsies "Kim?" Laikmetīgās mākslas centra organizētie lasījumi "Jumts aizbraucis".

Lasījumi tiešsaistē tiek organizēti Ievas Kraules-Kūnas personālizstādes "Kur manas kārtis kritušas" ietvaros, tādējādi pulcējot teorētiķus, kritiķus un kuratorus, kas no dažādām pozīcijām un personiskā pieredzējuma atskatīsies un dalīsies ar savu skatījumu uz lietu kārtību "neuzvarētajā" desmitgadē – deviņdesmitajos, kas vēl joprojām ir šeit. Dalībnieki: Helēna Demakova, Dace Dzenovska, Anastasija Fjodorova, Santa Hirša, Jana Kukaine, Marks Alans Švēde.

Aizgājušā gadsimta pēdējā desmitgade postpadomju Baltijas teritorijā bija radikāls pārmaiņu laiks – reibonis politiskajā, sociālajā un ekonomiskajā sfērā, kuru, no vienas puses, pildīja nacionālā pacilātība, no otras puses, – bailes, nedrošība un apjukums. Intensīvs pārmaiņu periods, kurā neskaitāmās dzīves jomās noritēja atjaunošanās un pārdefinēšanās procesi. Vienlaicīgi ar jaunās valsts koncepcijas ieviešanu reālajā dzīvē radās dīvaina paralēlā pasaule un noteikumu apiešana. Viss bija no jauna jāiepazīst, kultūras laiktelpa ņirbēja neorganizētā haosā, nekādu karšu, ceļa norāžu un navigācijas rīku, tā vietā valdīja postmodernismam piemītošais vienlaicīgums, mainība un konteksta un pēctecības trūkuma izraisīta "miglainība".

Vairāk informācijas mājaslapā.

Tiešraide būs skatāma "Kim?" Laikmetīgā mākslas centra "Facebook" lapā.

 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!