Notikums
14
Nov
17:00

"Lampas" Sarunu skola: Artis Svece par kritisko domāšanu

Komentē
0
Atgādināt

Ceturtdien, 14. novembrī, plkst. 17:00 Latvijas Nacionālā mākslas muzeja Konferenču zālē notiks "Lampas" Sarunu skolas nodarbība, kurā Artis Svece stāstīs par kritisko domāšanu interneta laikmetā. Ieeja bez maksas.

Internets ir viena no tām tehnoloģijām, kuru iespaids uz pasauli ir daudz lielāks, nekā sākotnēji kāds varēja nojaust. Sociālie tīkli un viltus ziņas maina ne tikai mediju nozīmi sabiedrībā, bet arī politisko dzīvi kopumā. Lai nepazustu šajās pārmaiņās, mūsdienu cilvēkam gribot negribot ir jāmācās pašam menedžēt informāciju. Kritiskā domāšana ir viens no veidiem, kā to darīt.

Nodarbību vadīs Artis Svece. Artis Svece ir filozofs un publicists, Dr. filoz., Latvijas Universitātes docents, plaši publicējies Latvijas medijos, tai skaitā laikrakstā "Diena", žurnālos "Rīgas Laiks" un "Studija", portālos "Delfi", "Satori", "Punctum" u. c. Kursus par kritisko un analītisko domāšanu viņš ir pasniedzis Latvijas Universitātē un Valsts administrācijas skolā. Viņa lekcijas pieejamas LU Open Minded interneta portālā.

Ieeja ir brīva, uzrādot bezmaksas biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!