Publicitātes foto.
 
Notikums
15
Jūl
18:30

"Laikmetīgā trešdiena"

Komentē
0
Atgādināt

15. jūlijā no 18:30 Tallinas ielas kvartālā "Laikmetīgo trešdienu" ietvaros notiks stīgu kvarteta "Sponte" koncerts un Katrīnas Albužes laikmetīgās dejas improvizācija "Šeit un tagad".

Plkst. 18.30 un 20.30 uzstāsies stīgu kvartets "Sponte", ko veido orķestra "Sinfonietta Rīga" koncertmeistare Marta Spārniņa, pirmo vijoļu grupas mūziķe Liene Neija-Kalniņa, altu grupas koncertmeistars Ivars Brīnums un Liepājas Simfoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistars Ēriks Kiršfelds.

Tiks atskaņots Filipa Glāsa Otrais stīgu kvartets "Company", Aleksandra Borodina "Noktirne" no Otrā stīgu kvarteta, kā arī Čehu komponista Edvīna Šūlhofa "Pieci skaņdarbi stīgu kvartetam" - savdabīgas parodijas par dažādu laiku dejām – Vīnes valsi, serenādi, čehu tautas mūziku, tango un tarantellu.

Plkst. 19.30 un 21.30 notiks interaktīva laikmetīgās dejas improvizācija "Šeit un tagad" Katrīnas Albužes solo izpildījumā, kuru veidot palīdzēs skatītāji. Tas būs eksperiments, kurā māksliniece pārbauda savu klātesamību, atvērtību, spēju reaģēt un radošumu.

Apmeklētājiem būs iespējams apskatīt "Laikmetīgajām trešdienām" veidoto Ainas Bikšes un Lidijas Zaneripas mākslas izstādi.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē "Tallinasielaskvartals.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!