Publicitātes foto.
 
Notikums
08
Jūl
18:00

"Laikmetīgā trešdiena"

Komentē
0
Atgādināt

8. jūlijā plkst. 18:00 Tallinas ielas kvartālā "Laikmetīgo trešdienu" ietvaros notiks apvienības "KonBrio" koncerts un Raimonda Ķirķa un Laura Veipa dzejas performance "Levitācijas".

"KonBrio" repertuāru veido elektroniskās, klasiskās, džeza un latviešu tautas mūzikas sintēze. Koncertā varēs sadzirdēt ambientu kosmosa ainavu, kuras veidošanā izmantotas planētu skaņas, kā arī jaundarbus, kas ietver sevī pašizolācijas laikā radušās emocijas. "KonBrio" sastāvā muzicē Aigars Raumanis (saksofons, elektronika), Rūdolfs Pēteris Rubenis (saksofons, elektronika), Miķelis Dzenuška (marimba, perkusijas, elektronika) un īpašais viesis Sigvards Dižais (sitaminstrumenti).

Dzejas performanci-lekciju "Levitācijas" sniegs dzejnieks un jaunās literātu paaudzes pārstāvis Raimonds Ķirķis, sadarbojoties ar literātu Lauri Veipu. "Levitācijas" izsekos Latvijas Republikas 10. prezidenta Egila Levita dzīves gaitām, izceļot nozīmīgākos notikumus viņa personas veidošanās norisē, kā arī viņa garīgajā satversmē un tās nospiedumos valsts vēsturē. "Mūsdienu fragmentētajā mākslā ir vienlīdz būtiski meklēt ceļus, kā māksla var nonākt pie tautas un tauta pie mākslas. Galu galā mākslai ir jākalpo tautai, bet tautas lielākais kalps ir Levits," raksta performances veidotāji.

Performatīvo izstādi, kuru būs iespēja redzēt visiem "Laikmetīgo trešdienu" apmeklētājiem, veidos Tallinas ielas kvartālā rezidējošās, jaunās mākslinieces Aina Bikše un Lidija Zaneripa.

Biļetes iespējams iegādāties vietnē "Tallinasielaskvartals.lv".

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!