Notikums
14
Maijs
14:00

Labdarības dzejas lasījumi "Dzeja Ukrainai"

Komentē
0
Atgādināt

14. maijā mākslas centrā "Noass" notiks labdarības dzejas lasījumi "Dzeja Ukrainai", kur savāktie līdzekļi tiks ziedoti Ukrainas atbalstam.

Lasījumi norisināsies no pulksten 14 līdz 17 un tajos piedalīsies dažādu radošo paaudžu autori. "Vienojošā saite šoreiz ir pāri gadu un pieredzes robežām, proti: "Ukrainas pilnīga brīvība". Tas nemaina apstākli, ka katram no uzrunātajiem rakstītājiem ir savs redzējums par Krievijas veikto zvērisko agresiju, tādēļ nedz tikai kā iespējama, bet pat vēlama tā varētu raisīties pārdomu un viedokļu apmaiņa lasījumu starplaikos," stāsta viens no pasākuma rīkotājiem, dzejnieks un žurnālists Toms Treibergs.

Savu vēstījumu gan dzejā, gan vispārējā šodienas realitātes redzējumā sniegs dzejnieki Edvards Kuks, Ivars Šteinbergs, Inese Zandere, Jeļena Glazova, Ērika Bērziņa, Andris Akmentiņš, Aivars Eipurs, Ingmāra Balode, Guntars Godiņš, Liāna Langa un Jānis Rokpelnis. Māra Salēja atdzejotos ukraiņu dzejnieka Vasiļa Mahno darbus lasīs Toms Treibergs, savukārt Edvīna Raupa speciāli šim pasākumam atlasītu dzejoļu izlasi skandēs Jaunā Rīgas teātra aktieris Gerds Lapoška. Šim notikumam intonatīvi pieskaņotā sastāvā uzstāsies grupa "JUUK".

Pasākuma apmeklējums ir par brīvu, aicinot ziedot līdzekļus Ukrainas cilvēkiem organizācijas Ziedot.lv nodrošinātajā ziedojumu vietnē pasākuma norises vietā. Pasākumu rīko mākslas centrs "Noass" sadarbībā ar dzejnieku un Latvijas Radio žurnālistu Tomu Treibergu.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!