Publicitātes attēls.
 
Notikums
11
Jun
15:00

Kuratores un mākslinieku tūre izstādē "Kā es jūtos pēdējā laikā"

Komentē
0
Atgādināt

Svētdien, 11. jūnijā plkst. 15:00 Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā notiks kuratores un mākslinieku tūre izstādē "Kā es jūtos pēdējā laikā".

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izstādē "Kā es jūtos pēdējā laikā" par psihiskās veselības tēmu domā laikmetīgās mākslas autori – gan par savu vai tuvinieku slimības pieredzi un profilaksi, gan pētot sabiedrības aizspriedumus un tēmas stigmatizāciju.
Ģeopolitiskā spriedze, klimata trauksme, pandēmijas radītā nošķirtība un pastiprinātā tehnoloģiju lietošana atstājusi ietekmi uz sabiedrības psihisko veselību. Kopš pandēmijas laika šī tēma publiskajā telpā kļuvusi arvien aktuālāka, taču joprojām valda arī daudz aizspriedumu, aizdomu un nosodījuma. Lai veicinātu sabiedrības izpratni un mazinātu aizspriedumus par šo tēmu, izstāde pievēršas dažādiem psihiskās veselības skatpunktiem – personīgai cīņai ar depresiju, pārdzīvojumam, pieredzot tuvinieka zaudējumu, pašpalīdzības tehnikām un profilaksei, kā arī stereotipu atsegšanai.

Kuratores Lauras Brokānes vadītajā tūrē izstādē "Kā es jūtos pēdējā laikā" piedalīsies arī mākslinieki – Rasa Jansone, Ernests Vilsons, Krista Dzudzilo un Zane Tuča –, kuri tūres dalībniekus iepazīstinās ar saviem mākslas darbiem.

Ieejas cena: skolēniem – 0,50 EUR, studentiem, pensionāriem – 1,00 EUR, pieaugušajiem – 2,00 EUR.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!