Publicitātes attēls.
 
Notikums
01
Mar
13:00

Kristīnes Daukštes personālizstāde "Vakar aizmirsu, šodien atkārtojos"

Komentē
0
Atgādināt

No 29. februāra līdz 23. martam galerijā "Look!" skatāma Kristīnes Daukštes personālizstāde "Vakar aizmirsu, šodien atkārtojos".

Izstāde "Vakar aizmirsu, šodien atkārtojos" ir turpinājums Kristīnes interesei par telpas, objektu un ķermeņa attiecībām, faktiskajiem un teorētiskajiem slāņiem objektos, vidē un sabiedrībā. Kristīne pēta šo attiecību nozīmi individuālajā un kolektīvajā pieredzē, kas saistās ar cilvēka mēģinājumiem apzināties sevi kā daļu no sociuma un vides.

Līdzās arheoloģiskajiem izrakumiem, viņa pievēršās dažādu maņu pieredzei un to novērojumu atsaukšanai atmiņā. Pārfrāzējot šo informāciju jaunu materialitāšu un objektu kombinācijās, viņa veido vienotu, telpā izpletušos, daļēji fiktīvas, vēl neatrisinātas  pieredzes atveidu. Ķermeniskās, priekšmetu un materialitātes pieredzes tiek atbrīvotas no to orģinālā konteksta un savstarpēji pārklājas, apvienojas un noslāņojas. Pati telpa kļūst par arheoloģisku vietu, kurā noris kādas hipotētiskas nākotnes vai alternatīvas pagātnes arheoloģija.

Kristīne Daukšte beigusi bakalaura studijas Latvijas Mākslas akadēmijas scenogrāfijas nodaļā un maģistra studijas glezniecības nodaļā. LMA iedibinātās balvas "Academia" un Helen Scott Lidgett Award 2021/22 ieguvēja, kas sniedza iespēju 2022. gadu pavadīt mākslas rezidencē ACME, Londonā. 

Darbalaiks: 13:00-19:00 no otrdienas līdz piektdienai, sestdienās 13:00-17:00.

Ieeja bez maksas.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Ko iesakām šodien?
Ko iesakām šodien?
Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori - interesantākajam interneta žurnālam pasaulē.

Satori
Satori
Ielogojies
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!