Notikums
02
Nov
12:00

Kristiana Brektes personālizstāde "Asins lietus"

Komentē
0
Atgādināt

No 31. oktobra līdz 21. novembrim galerijā "Istaba" būs skatāma Kristiana Brektes personālizstāde "Asins lietus", kurā būs skatāmi grafikas dobspieduma sērijas darbi aukstās adatas tehnikā.

Izstādes "Asins lietus" darbu pamatā ir trīs apgāda "Liels un mazs" izdevniecībā izdotās Māra Runguļa spoku stāstu grāmatas - "Pastaiga mirušo pilsētā" (2016), "Trīs Nāves Mārtiņdienā" (2018) un "Asins lietus" (2020) – kuru mākslinieks bijis K. Brekte. Radot vizuālo atšifrējumu katram no Māra Runguļa stāstiem, Brekte veidojis īpašu tēlu sistēmu, kas vienlīdz pilntiesīgi uztverama gan sasaistē ar Runguļa rakstīto stāstiem, gan arī neatkarīgi no tiem.
Kristiana Brektes darbību Latvijas laikmetīgās mākslas ainā raksturo dažādība un pietāte pret atšķirīgu materiālu, un vizuālās valodas izteiksmes līdzekļu izmantošanu, kā arī viņa interesējošo tēmu loks. Šajā izstādē iekļauto darbu tēmas turpina mākslinieka meklējumus par cilvēcības un esamības tumšo pusi, cilvēka daudzšķautnaino dabu un misticismu, kurš ikdienas procesos izrādās biežāk klātesošs, nekā patiesībā varētu šķist.

Grafikas oriģināldarbu sērija līdz šim vēl nav tikusi publiski izrādīta. Izstādes kuratore: Auguste Petre.

Izstāde apskatāma no pirmdienas līdz piektdienai no 12:00 līdz 18:00. Sestdienās, svētdienās slēgts.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!