Notikums
27
Nov
18:00

Korejas filmu festivāls

Komentē
0
Atgādināt

No 25. līdz 27. novembrim "Splendid Palace" norisināsies Korejas filmu dienas, kuru laikā bez maksas varēs noskatīties trīs Korejas filmas.

Filmas tiks demonstrētas korejiešu valodā ar subtitriem angļu valodā. Bezmaksas ieejas kartes būs pieejamas kino "Splendid Palace" biļešu kasēs no 19. novembra (darba laiks: 15.00–20.00).

Programma:

"Liktenīgā sastapšanās" (vēsturiska drāma, 2014, 2 h 15 min, 14+)
25. novembrī plkst. 18:00

Karalis Džongdžo (1752–1800) bija Džosona dinastijas 22. valdnieks. Desmit gadu vecumā Džongdžo bija klāt mirklī, kad viņa tēvam, kroņprincim Sado, tika izpildīts nāves sods pēc karaļa Jangdžo, viņa vectēva, pavēles. Vēlāk savā pirmajā karaļa valdīšanas gadā pret Džongdžo tika vērsti septiņi atentāta mēģinājumi, iesaucot viņu par "Nelaimes karali". Filma ir balstīta uz vienu no šiem atentāta mēģinājumiem, kuru 1777. gadā veica Džongdžo politiskie pretinieki. Liktenīgā sastapšanās attēlo 24 stundas Džongdžo dzīvē pirms šī notikuma.

"Zaļās dienas" (animācija, 2011, 1 h 38 min, Universal)
26. novembrī plkst. 18:00

"Zaļās dienas" ir ar zīmuli radīta animācijas filma, neizmantojot augsto tehnoloģiju datorgrafikas un trīsdimensiju tehnikas, kas dominē mūsdienu animācijas industrijā. Tās veidošanā 11 gadu garumā iesaistījās 14 mākslinieki, veicot zīmējumus uz vairāk nekā 100 000 loksnēm. Filmas pirmizrāde notika 2010. gadā 15. Busanas Starptautiskajā kinofestivālā un tika nominēta galvenajai godalgai 2011. gada Annecy Starptautiskajā animēto filmu festivālā. "Zaļās dienas" ir nostalģisks stāsts par vidusskolnieci Īrangu, kura, dzīvojot 1970. gada lauku pilsētā, pūlas atrast savas dzīves jēgu un mācās stāties pretim savām lielākajām bailēm, vienlaikus pirmo reizi iepazīstot mīlestību.

"Kā nozagt suni" (ģimenes drāma, 2014, 1 h 49 min, Universal)
27. novembrī plkst. 18:00

Džīso ir 10 gadus veca meitene, kura dzīvo autofurgonā kopā ar savu mammu Džonghjanu un jaunāko brāli Džīsoku. Bankrotējot picērijas biznesam, viņas tēvs pameta ģimeni. Kad Džīso ierauga ziņojumu – plakātu par pazudušu suni, solot atradējam piecsimt dolāru atlīdzību, viņai ienāk prātā naiva ideja, ka par šādu naudas summu varētu nopirkt savai ģimenei māju. Džīso kopā ar savu draudzeni Čerangu izplāno nozagt kāda bagāta saimnieka suni un tad, izliekoties to atrodam, saņemt atlīdzību. Vai Džīso, Čarengai un pārsteidzoši gudrajam Džīsokam izdosies īstenot viltīgo suņa nozagšanas plānu? Filma balstīta uz amerikāņu autores Barbaras O'Konnoras romāna motīviem.

Tēmas
 

Patika šī publikācija? Atbalsti interneta žurnālu “Satori” un ziedo tā darbībai!

SAISTĪTI RAKSTI

Satori

PIESAKIES SATORI JAUNUMIEM!Satori

Pievienojies Satori un izmanto reģistrēta lasītāja priekšrocības - vērtē, komentē un veido rakstu arhīvu!

Satori
Satori
Pieraksties!
Komentē
0

Sveiks, Satori lasītāj!

Neuzbāzīgu reklāmu izvietošana palīdz Satori iegūt papildu līdzekļus satura radīšanai un dažādo mūsu finanšu avotus, sniedzot lielāku neatkarību, tādēļ priecāsimies, ja šeit atspējosi savu reklāmas bloķēšanas programmu.

Paldies!